Współpraca

Warunki zakupu

Euroterm dostawa

1. Wysyłka otrzymanych zamówień realizowana jest w następujący sposób:
- w przypadku typowych produktów będących na stanie magazynowym organizowana jest wysyłka własnym transportem lub kurierem w przeciągu dwóch-trzech dni.
- w przypadku nietypowych wyrobów czas realizacji oraz dostawy jest uzgadniany indywidualnie.

2. Dostawa towarów do Klienta jest uzależniona od spełnienia przez niego indywidualnych warunków handlowych (w szczególności: brak przeterminowanych płatności oraz nieprzekroczenie limitu kredytowego). W przypadku braku możliwości wysyłki w danym dniu, Klient zostaje poinformowany telefonicznie o tym fakcie oraz uzgodniony zostaje termin dostawy.

3. Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem firm spedycyjnych w formie przesyłek paletowych lub paczek (DB Schenker, DPD, DHL) oraz za pośrednictwem własnej floty pojazdów ciężarowych.

4. Przesyłki są dostarczane do Klienta w następujących terminach: – następnego dnia roboczego po nadaniu w przypadku miejscowości, do których przesyłki są dostarczane przez firmy spedycyjne w ciągu 24-48 godzin od momentu nadania (około 80% powierzchni kraju). Terminy, o których mowa powyżej nie dotyczą produktów określanych jako dostarczane na zamówienie specjalne Klienta. W przypadku produktów należących do tej kategorii termin dostawy jest ustalany indywidualnie każdorazowo po otrzymaniu zamówienia.

5. W szczególnych przypadkach Sprzedający rezerwuje sobie prawo ustalenia innych niż określone w pkt. 4 terminów dostawy. O każdym takim przypadku przedstawiciel EURO-TERM informuje Nabywcę w dniu otrzymania zamówienia.

6. W przypadku realizacji nietypowych wyrobów wg indywidualnych wytycznych Klienta Sprzedający nie przewiduje możliwości zwrotu lub wymiany zakupionego towaru. W przypadku typowych wyrobów zwrot może być dokonany wyłącznie po konsultacji oraz pisemnym potwierdzeniu akceptacji zwrotu. Koszty zwrotów ponosi zamawiający, a wartość faktury korygującej jest pomniejszona o 15%.